Praca

KONTAKT

FHU STANISŁAW FREJUS

Praca szuka człowieka- specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta
Miejsce pracy: Siedlisko Czarnkowskie (okolice Trzcianki, Czarnkowa, woj. Wielkopolskie)
Firma FREJUS  istnieje od 2003 roku. Jesteśmy centrum hydrauliki siłowej, gdzie można zarówno zakupić nowe jak i zregenerować używane komponenty hydrauliczne. Współpracujemy z wieloma znanymi producentami krajowymi i zagranicznymi.
Jesteśmy firmą rodzinną oferującą kameralną, przyjacielską, wspierającą atmosferę. Zorientowani na współpracę oraz rozwiązywanie problemów.
Obowiązki:
- pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie, rozwijanie relacji z obecnymi partnerami
-obsługa klienta w zakresie zamówień- telefonicznych, mailowych jak i klientów na miejscu
-sporządzanie ofert
-wystawianie faktur VAT oraz paragonów
-opracowywanie dokumentów do wysyłki
-monitorowanie realizacji otrzymanych zamówień
-przestrzeganie procedur oraz standardów firmy

Wymagania:
-doświadczenie w hydraulice siłowej niekonieczne, ale ważna chęć nauki!
-systematyczność
-zaangażowanie oraz motywacja do pracy
-kultura osobista
-umiejętności interpersonalne oraz chęć współpracy
-wykształcenie wyższe
-konieczna podstawowa umiejętność obsługi komputera
-mile widziana znajomość języków obcych oraz obsługa programu Subiekt GT

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie
-możliwości rozwoju zawodowego
-atrakcyjne wynagrodzenia, możliwości premii i awansu
-szkolenia
-praca pełną wyzwań
-miłą, przyjacielską atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego
oraz CV ze zdjęciem na adres:

F.H.U. Stanisław Frejus
Siedlisko 13
64-980 Trzcianka

Praca szuka człowieka- technik serwisu – warsztat stacjonarny

Obowiązki:
-analiza usterek komponentów hydraulicznych oraz całych systemów hydraulicznych
-wykonywanie napraw komponentów hydraulicznych
-tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności
- przestrzeganie procedur oraz standardów firmy

Wymagania:
-wiedza z zakresu hydrauliki siłowej
-wykształcenie techniczne
-mile widziane doświadczenie w zawodzie
-odpowiedzialność
-motywacja do pracy
-umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
-szkolenia
-profesjonalne narzędzia pracy oraz dobrze wyposażony serwis